Philip Asmar

Advokat, partner – Specialist inom M&A, fastighetsrätt och bolagsrätt

Tel: 08-122 98 600
Mobil: 070 792 04 21
philip.asmar@greyadvokat.se

Läs mer ›

Rafail Poumeyrau

Advokat, partner – Specialist inom M&A, kommersiell avtalsrätt och bolagsrätt

Tel: 08-122 98 600
Mobil: 070 792 04 22
rafail.poumeyrau@greyadvokat.se

Läs mer ›

Mikael Schantli

Counsel – Specialist inom tvistlösning

Tel: 08 122 98 600
Mobil: 070 792 04 23
mikael.schantli@greyadvokat.se

Läs mer ›

Viktor Söderberg

Counsel (Tjänstledig)

Tel: 08 122 98 600
Mobil: 070 248 89 43
viktor.soderberg@greyadvokat.se

Läs mer ›

Alva Pennanen

Advokat, partner – Specialist inom M&A, fastighetsrätt och bolagsrätt

Tel: 08 122 98 600
Mobil: 070 792 04 26
alva.pennanen@greyadvokat.se

Läs mer ›

Ana Vrabic

Senior Associate

Tel: 08 122 98 600
Mobil: 070 792 04 29
ana.vrabic@greyadvokat.se

Läs mer ›

Johanna Axelsson

Biträdande jurist

Tel: 08 122 98 600
Mobil: 070 792 04 27
johanna.axelsson@greyadvokat.se

Läs mer ›

Christoffer Barbásche

Advokat

Tel: 08 122 98 600
Mobil: 070 792 04 25
christoffer.barbasche@greyadvokat.se

Läs mer ›

Diana Kanold

Paralegal

Tel: 08 122 98 600
Mobil: 070 792 03 49
diana.kanold@greyadvokat.se

Läs mer ›

Andrea Asmar

Ekonomiassistent

Tel: 08 122 98 600
andrea.asmar@greyadvokat.se

Läs mer ›